آیت‌الله رمضانی در واکنش به بمباران شدید غزه: سکوت هر انسان باوجدان، خیانت به انسانیت و حیات بشری است

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) تأکید کرد: جامعه بین‌الملل نباید درباره جنایت‌های رژیم صهیونیستی سکوت کند و سکوت هر انسان با وجدان، خیانت به انسانیت و حیات بشری است.
اشتراک گذاری
06 آبان 1402
264 بازدید
کد مطلب : 6746

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در ابتدای درس خارج فقه امروز ـ شنبه ۶ آبان ۱۴۰۲ ـ به بمباران شدید شب گذشته غزه از سوی رژیم جنایتکار صهیونیستی، واکنش نشان داد.

آیت الله «رضا رمضانی» اظهار داشت: در ایام تلخی به سر می‌بریم و شاهد جنایت‌هایی علیه مردم مظلوم غزه هستیم. دیشب هم رژیم صهیونیستی به غزه حملات گسترده‌ای کرد، جنایت‌های زیادی مرتکب شد و کودکان معصوم و زنان بی‌دفاع را به شهادت رساند.

وی با بیان اینکه جنایت‌های رژیم صهیونیستی در هیچ یک از قواعد بین‌المللی نمی‌گنجد، ادامه داد: مردم برای درمان به بیمارستان می‌روند و این مکان پناه بیماران است اما رژیم صهیونیستی با حمله به بیمارستان‌ها، مرتکب جنایات بزرگ می‌شود که واقعا تألم‌آور است.

استاد سطوح عالی حوزه ادامه داد: از خداوند بزرگ می‌خواهیم تا عنایات خود را شامل حال مردم مظلوم غزه کند، استغاثه‌های ما هم باید روز به روز بیشتر شود. خدای متعال پشتیبان مجاهدان فی سبیل الله است، مجاهدانی که در برابر زورگویی‌ها می‌ایستند و مقابله می‌کنند.

وی درباره خباثت استکبار جهانی گفت: دنیای استکبار سلاح‌ها و نیروهای خود را در اختیار رژیم صهیونیستی گذاشته‌اند و می‌گذارند تا رژیم صهیونیستی از هر طریق ضربات و حملات خود را توسعه دهد.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در پایان گفت: جامعه بین‌الملل نباید درباره جنایت‌های رژیم صهیونیستی سکوت کند و سکوت هر انسان با وجدان، خیانت به انسانیت و حیات بشری است.

پایان پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.