پیام تسلیت دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در پی درگذشت دکتر علی عماری

آیت الله رمضانی در پیامی درگذشت عضو قدیمی مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع) از کشور آلمان را تسلیت گفت.
اشتراک گذاری
28 آبان 1402
107 بازدید
کد مطلب : 6783

آیت الله «رضا رمضانی» دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در پیامی درگذشت دکتر «علی عماری» عضو قدیمی مجمع جهانی اهل بیت(ع) از کشور آلمان را تسلیت گفت.

وی در این پیام با اشاره به سوابق دکتر علی عماری در خدمت به مکتب اهل بیت(ع) اظهار کرد: دکتر علی عماری به عنوان یکی از اعضای با سابقه‌ی مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام و از پیشکسوتان هسته اولیه راه اندازی مرکز اسلامی امام علی علیه السلام در هامبورگ، قطعا نقش مؤثری در پیشبرد اهداف این مرکز داشتند.

متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر تأسف ­انگیز درگذشت مؤمن خدوم و یار راستین مسجد امام علی(ع) هامبورگ، جناب آقای دکتر علی عماری (رحمت الله علیه) دلهای همه اهل مسجد را مغموم ساخت.

آن مرحوم پیش از تأسیس مسجد امام علی(ع) یعنی بیش از ۶۵ سال دلسوز و همراه و یاور مرکز اسلامی هامبورگ بوده و تلاش­های خالصانه وی در حمایت از نیازمندان، نشان از صفای دل و روحیه خیرخواهی ایشان داشت که خدمت رسانی به هم نوعان را وظیفه خود می دانست.

ایشان به عنوان یکی از اعضای با سابقه‌ی مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام و از پیشکسوتان هسته اولیه راه اندازی مرکز اسلامی امام علی علیه السلام در هامبورگ، قطعا نقش مؤثری در پیشبرد اهداف این مرکز داشتند. بی شک خدمات این مرد خدمتگزار، از یادها نخواهد رفت و در پیشگاه با عظمت خدای متعال (جلّ جلاله) ثبت و ضبط بوده و پاداشی درخور خواهد داشت.

اینجانب مصیبت وارده را از طرف خود و همچنین به نیابت از همه مسئولان و مدیران و فعالان مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام، تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان بویژه خانواده معزّز وی صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. خداوند روح دکتر عماری را با اولیائش محشور و مأنوس بفرماید.

رضا رمضانی

پایان پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.