پیام تسلیت آیت‌الله «رمضانی» در پی شهادت امام جمعه تبریز

دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در پیام تسلیت خود نوشت: حقیقتا شهادت، مزد تلاش‌های شبانه‌روزی و مخلصانه‌ی ایشان برای رفع نیازها و مشکلات عامه‌ی مردم بود.
اشتراک گذاری
01 خرداد 1403
61 بازدید
کد مطلب : 7443

در پی شهادت آیت‌الله «سیدمحمدعلی آل‌هاشم» امام‌جمعه‌ی تبریز در سانحه بالگرد رئیس‌جمهور ایران، پیام تسلیت دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان اسلامی، صادر شد.

متن پیام آیت‌الله «رمضانی» به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا للّه وانا الیه راجعون

آیت‌الله جناب آقای «سید‌محمدتقی آل‌هاشم» دامت برکاته

با نهایت تاثر و تاسف، خبر رحلت شهادت‌گونه و جان‌سوز فرزند بزرگوار جنابعالی حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای سیدمحمدعلی آل‌هاشم«قدس سره» نماینده محبوب ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام‌جمعه‌ی محترم تبریز واصل شد و موجب تأسف و تألم فراوان گردید.

ایشان که در مسیر خدمت به اسلام و مقام ولایت به مقام شهادت نایل آمد؛ صاحب چنان اخلاصی بود که خدای عزیز، مهر او را در عمق قلوب مردم جای داد و همگان را شیفته‌ی محسناتش قرار داده بود. حقیقتا شهادت مزد تلاش‌های شبانه‌روزی و مخلصانه‌ی ایشان برای رفع نیازها و مشکلات عامه‌ی مردم بود.

اینجانب این مصیبت را به رهبر معظم انقلاب «حفظه الله» و به جنابعالی و به عموم مردم باغیرت و قدرشناس آذربایجان تسلیت می‌گویم و از خداوند منّان برای ایشان قرار در جوار رضوان الهی و حشر با اولیاء و موالیانش را خواهانم.

رضا رمضانی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.