دیدار آیت‌الله رمضانی با خانواده دو شهید روستای شنبه‌بازار فومن

آیت‌الله «رضا رمضانی» نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با حضور در منزل پدری شهیدان «علی تیغ‌نورد» و «منوچهر پورمحسن» با خانواده این شهدای گرانقدر دیدار و گفت‌وگو کرد.
اشتراک گذاری
25 خرداد 1403
87 بازدید
کد مطلب : 7621

آیت‌الله «رضا رمضانی» عصر روز پنجشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ با حضور در روستای شنبه‌بازار شهرستان فومن، ضمن دیدار با دو خانواده شهید این روستا، بر سر مزار شهدای گرانقدر این منطقه حاضر شد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری ابتدا ضمن حضور در منزل شهید «علی تیغ‌نورد»، با مادر، برادران و خواهران این شهید گرانقدر دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله رمضانی در ادامه به دیدار پدر شهید «منوچهر پورمحسن» رفت و با این والد شهید نیز دیدار و گفت‌وگو نمود.

آیت‌الله رمضانی همچنین ضمن حضور در گلزار شهدای روستای شنبه‌بازار فومن، بر سر مزار شهید گرانقدر «سید جواد موسوی» و دیگر شهدای گلگون کفن این منطقه حاضر شد و به روح پرفتوح این شهدای گرانقدر، فاتحه‌ای نثار کرد.

گفتنی است، شهید «علی‌ تیغ‌‌نورد» متولد‌ سال‌ ۱۳۴۶ در روستای‌ شنبه‌بازار شهرستان فومن است که پس‌ از تحصیل‌، به عنوان‌ پاسدار مشمول‌ عازم‌ جبهه‌ شد؛ این شهید مدتی‌ در جبهه‌ها بسر برد تا اینکه‌ سرانجام‌ در چهارم‌ فروردین‌ماه‌ ۱۳۶۷، در سن ۲۰ سالگی و در عملیات‌ والفجر۱۰ به شهادت رسید.

شهید «منوچهر پورمحسن» نیز متولد‌ سال‌ ۱۳۴۷ در روستای شنبه‌بازار شهرستان فومن است. منوچهر پس سه نوبت اعزام به جبهه‌های حق علیه باطل، سرانجام در سیزدهم‌ مردادماه‌ ۱۳۶۳ در منطقه‌ عملیاتی‌ جنوب،‌ واقع‌ در پاسگاه‌ زید که‌ در خط‌ مرزی‌ قرار داشت‌، مورد اصابت‌ ترکش‌ خمپاره‌ مزدوران‌ بعثی‌ قرار گرفت‌ و در سن ۱۶ سالگی به فیض شهادت نائل آمد.

پایان پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.