آیت الله رمضانی: برنامه‌ریزی و فعالیت خبرگزاری ابنا در راستای تحول باشد

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با حضور در دفتر خبرگزاری ابنا از بخش های مختلف خبرگزاری ابنا بازدید کرد.
اشتراک گذاری
06 بهمن 1401
244 بازدید
کد مطلب : 5232

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با حضور در دفتر خبرگزاری ابنا از بخش های مختلف خبرگزاری ابنا بازدید کرد.

آیت الله «رضا رمضانی» بر تعامل و ارتباط با پایگاه های خبری تأکید کرد و ادامه داد: نگاه تعاملی در فعالیت خبرگزاری ابنا بسیار مهم است چون بستر مناسبی در کشورهای مختلف برای انعکاس فعالیت های شیعیان وجود دارد که باید از آنها استفاده کرد.

وی به ضرورت فعالیت خبرنگاران افتخاری اشاره کرد و افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا خبرنگاران افتخاری به صورت قوی تری فعالیت داشته باشند. در کشورهای مختلف افراد بسیاری می توانند به صورت افتخاری با ابنا همکاری کرده و خبرنگاران افتخاری می توانند ابنا را به یک خبرگزاری بی بدیل تبدیل کنند. مراجعه به ابنا زیاد است و مخاطبان به مجمع اعتماد دارند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با بیان اینکه نیروهای متخصص و متدینی در ابنا فعالیت می کنند، عنوان کرد: ابنا خبرگزاری بین المللی است و باید به امور جهانی بیشتر بپردازد.

تأکید بر تولید بیشتر خبر، تقویت زبان ها، لزوم منبع شدن ابنا برای بقیه خبرگزاری ها، استفاده از اراده، خرد و همت جمعی، ضرورت مصاحبه با شخصیت ها و بزرگان، و برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت؛ توصیه های دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در این بازدید بود و افزود که برنامه ریزی و فعالیت ابنا باید در راستای تحول باشد.

پایان پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.