آیت‌الله رمضانی: نهضت خدمت‌رسانی نیاز امروز کشور است

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه جمهوریت در کنار اسلامیت ارکانی هستند که نباید به آنان هیچ ضربه و خدشه‌ای وارد شود، گفت: امروز برای اعتماد سازی، به نهضت خدمت‌رسانی در کشور نیازمندیم.
اشتراک گذاری
19 اسفند 1401
197 بازدید
کد مطلب : 5532

آیت‌الله «رضا رمضانی» روز پنجشنبه، ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ در مراسم افتتاحیه سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان خمام در جمع فرماندار و کارکنان این فرمانداری، اظهار کرد: یک زمان حرف ما این بود که میدان خدمت نداریم ولی امروز به برکت انقلاب اسلامی، فرصت خدمت‌گزاری برای مسئولین فراهم شده است.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه جمهوریت در کنار اسلامیت ارکانی هستند که نباید به آنان هیچ ضربه و خدشه‌ای وارد شود، تصریح کرد: ما باید فرصت خدمت‌گزاری را فرصت طلایی بدانیم و نباید رفتار، اخلاق و زندگی ما در ابتدای مسئولیت با پایان مسئولیت متفاوت باشد.

وی به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص نهضت خدمت‌رسانی اشاره و تصریح کرد: امروز برای اعتماد سازی نیاز به نهضت خدمت‌رسانی داریم؛ در جنگ روایت‌ها، دشمنان خیلی جلوتر هستند و منابع خبری در اختیار آنهاست.

آیت‌الله رمضانی با توصیه به مسئولان در خصوص صداقت در رفتار، گفتار و کار برای مردم، تاکید کرد: اگر با صداقت و بی‌تکلف با مردم رفتار کنیم، قطعا پشتیبان ما خواهند بود.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه باید مسئولیت را سالم پذیرفته و آرا و تبلیغات پاک داشته باشیم، افزود: اگر صداقت در ما ظهور و بروز کند، قطعا موفق خواهیم بود.

وی با بیان اینکه اگر بنای ما و شما خدمت به خدا باشد، باید برویم با نسل انقلاب تجدید بیعت کرده و ارتباط برقرار کنیم، افزود: جوانان ما در جنگ روایت‌گری از ما فاصله گرفتند ولی اگر ساده ارتباط برقرار کنیم، بر می‌گردند.

آیت‌الله رمضانی با اشاره به اینکه دین غیر از عدالت، معنویت، اخلاقیت، صدق، صفا و صمیمیت چیزی نمی‌گوید، اظهارکرد: امکان ندارد جوان ما با این صفات پسندیده و فطری دربیفتد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، حضور مسئولین بین مردم در اتفاقات طبیعی مانند سیل و زلزله را کاری پسندیده دانست و گفت: باید تلاش کنیم تا با مردم صادقانه کار کنیم چون این انتظار مردم است.

وی در خصوص حادثه اخیر مسمومیت بچه‌های معصوم در مدارس، تاکید کرد: از نیروهای امنیتی و سربازان گمنام امام زمان(عج) می‌خواهیم تا در اسرع وقت مسببین حادثه را شناسایی و دستگیر کنند و آنها را به اشد مجازات برسانند؛ اینها به هیچ وجه قابل گذشت نیست.

آیت‌الله رمضانی خاطرنشان کرد: وقتی از فرصت‌ها استفاده نکنیم، تبدیل به تهدید می‌شود.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه میزهای مسئولیت، امانتی در دست مسئولان است، اذعان کرد: ما باید به میز مسئولیت بها بدهیم و نباید از میز، جایگاه وزارت و وکالت بها بگیریم.

گفتنی است، در این مراسم با حضور آیت‌الله رمضانی، نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان خمام افتتاح شد.

پایان پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.