پیام تسلیت دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در پی شهادت آیت‌الله عباسعلی سلیمانی

آیت‌الله رمضانی در پیامی شهادت آیت‌الله عباسعلی سلیمانی را تسلیت گفت.
اشتراک گذاری
08 اردیبهشت 1402
264 بازدید
کد مطلب : 5683

آیت‌الله «رضا رمضانی» دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در پیامی شهادت آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در حادثه سوء قصد را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
شهادت‌ عالم خدوم و جلیل القدر آیت‌الله حاج شیخ عباسعلی سلیمانی رحمت الله علیه، موجب تأسف و تأثر گردید، ایشان خدمات ارزشمندی همچون نمایندگی ولی فقیه در سیستان بلوچستان و کاشان، و نماینده مردم سیستان بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری را در کارنامه خود داشتند، اینجانب این ضایعه مولمه را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه، روحانیت معظّم و مردم شریف استان مازندران، بیت شریف، بازماندگان و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض می‌کنم. او که عمر با برکت خویش را در خدمت اسلام و انقلاب و نشر معارف اهلبیت علیهم السلام صرف نمود، همچون حیات دنیایی‌اش با آرامش و اطمینان پا در سفر آخرت نهاد و ان شاءالله میهمان اولیاء و اوصیاء خواهد بود.
خدمات ایشان در مسیر نشر معارف اهل بیت علیهم السلام و سایر خدمات علمی، اجتماعی، فرهنگی و دینی، حتما و حتما باقیات صالحات این عالم فرزانه و وارسته خواهد بود.
اینجانب مجددا فقدان آن عالم جلیل القدر را به علمای اسلام و حوزه های علمیه و همه ارادتمندان و خصوصا خاندان مکرم و خانواده داغدارشان تسلیت عرض می کنم و برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت می نمایم.
رضا رمضانی
شایان ذکر است که آیت الله عباسعلی سلیمانی روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه در یکی از بانک‌های شهرستان بابلسر مورد حمله مسلحانه یک فرد قرار گرفت و به شهادت رسید.
پایان پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.